Home
News
Adult
Fixtures & Results
All Clubs
Downloads
Juvenile
Fixtures & Results
Information
DubZone
Sign Up
Video Wall
Tickets
Podcasts
Inter County Fixtures
Shop
Teams
Senior Football
Senior Hurling
U20 Football
U20 Hurling
Minor Football
Minor Hurling
History
Roll Of Honour
On This Day
History Of Crest
Partners
Connect With Dublin GAA
Visit Dubs
TV
Offical Partners
View Menu
Dublin GAA
Upcoming Fixtures
Last
Updated:
Thu, 28 Mar 2024, 10:35
Fixture Search
Competitions
Date
Time
Venue
Home Team
Away Team
Referee
Info
U13 Football Grading League Div.13
28 Mar
19:30
Sean Moore Park
Fingallians B
-
Clanna Gael Fontenoy B
Chris McGinn Clontarf
More
U14 Football E Phase One Gp.B
28 Mar
19:30
Drimnagh Castle
St James Gaels An Caislean
-
St Marys S
John Doherty Robert Emmets
More
U12 Hurling C Grading League Gp.2
30 Mar
12:15
Páirc Naomh Caitríona
Na Gaeil Óga
-
Kevins HC 1
Ref: Lucan Sarsfields
More
U15 Football Feile Div.1 Gp.A
02 Apr
18:30
Porterstown
Castleknock A
-
Templeogue Synge Street A
Paul Fahey Lucan Sarsfield
More
U15 Football Feile Div.1 Gp.B
02 Apr
18:30
Silver Park
Kilmacud Crokes A
-
Lucan Sarsfields A
Seamus Farrelly Ballinteer St. John
More
U15 Football Feile Div.10 Gp.A
02 Apr
18:30
Lusk
Round Towers L B
-
Skerries Harps B
Daniel Burke St Patricks D
More
U15 Football Feile Div.11 Gp.A
02 Apr
18:30
Silver Park
Kilmacud Crokes E
-
Round Towers C B
Anthony Clinton-Croi Ro Naofa
More
U15 Football Feile Div.11 Gp.B
02 Apr
18:30
Martin Savage Park
St Oliver Plunkett ER B
-
Lucan Sarsfields D
Terry Carton Naomh Fionnbarra
More
U15 Football Feile Div.11 Gp.B
02 Apr
18:30
Pairc O Ruairc-Balkill Road
Beann Eadair B
-
Ballinteer St Johns C
Sean Walsh Naomh Barrog
More
U15 Football Feile Div.2 Gp.A
02 Apr
18:30
St Annes 10
Raheny A
-
Trinity Gaels
Danny Harrington Naomh Mearnog
More
U15 Football Feile Div.3 Gp.B
02 Apr
18:30
Townparks
Skerries Harps A
-
Crumlin
Robert Fennelly Trinity Gaels
More
U15 Football Feile Div.3 Gp.B
02 Apr
18:30
HolyWell
Fingallians A
-
St Judes A
Derek Doran St Colmcilles
More
U15 Football Feile Div.4 Gp.B
02 Apr
18:30
Ellenfield Park
Whitehall Colmcille
-
St Kevins Killians
Damien Burnett Craobh Chiarain
More
U15 Football Feile Div.6 Gp.A
02 Apr
18:30
Dolphin Park
Templeogue Synge Street B
-
St Oliver Plunkett ER A
Dave O Donovan St Marks
More
U15 Football Feile Div.7 Gp.A
02 Apr
18:30
Pairc Ui Tuaithail Blunden Drive
O Tooles
-
Clontarf B
George Williams -Trinity Gaels
More
U15 Football Feile Div.7 Gp.B
02 Apr
18:30
Bohernabreena
St Annes
-
Good Counsel Liffey Gaels
Senan Finucane-Templeogue Synge Street
More
U15 Football Feile Div.8 Gp.A
02 Apr
18:30
Robbie Farrell Park Donabate
St Patricks D B
-
St Patricks P
Ernie Brenner St Sylvesters
More
U15 Football Feile Div.8 Gp.B
02 Apr
18:30
HolyWell
Fingallians B
-
Lucan Sarsfields C
Conor Kavanagh Naomh Mearnog
More
U15 Football Feile Div.8 Gp.B
02 Apr
18:30
Millwood Park
St Monicas
-
Garda Westmanstown Gaels
Brian Collins Beann Eadair
More
U15 Football Feile Div.9 Gp.A
02 Apr
18:30
Silver Park
Kilmacud Crokes D
-
Naomh Olaf B
Tommie Clinton-Croi Ro Naofa
More
U13 Hurling Grading League Div.4
03 Apr
18:45
Rathcoole
Commercials
-
St Oliver Plunkett ER A
Tony Clarke Lucan Sarsfields
More
Go Ahead Adult Hurling League Division One
04 Apr
18:45
12th Lock
Lucan Sarsfields
-
Faughs
Rory Hanley
More
Minor Football League Division Four North
05 Apr
19:30
St Annes Park
Clontarf
-
Castleknock
Finbarr Shanahan
More
U9 Football Gp.1X (3 team) Southside
06 Apr
09:15
Stepaside
Kilmacud Crokes 1
-
Ballyboden St Endas 3
TBC
More
U8 Football Gp.1Y (3 team) Northside
06 Apr
09:30
St Patricks College DCU
Na Fianna 1
-
Ballymun Kickhams 1
TBC
More
U8 Football Gp.1Y (3 team) Southside
06 Apr
09:30
Pc Ui Bhriain
Naomh Olaf 2
-
Cuala 2
TBC
More
U9 Football Gp.2 (2 team) Northside
06 Apr
09:30
Collinstown
Na Fianna 3
-
Ballymun Kickhams
TBC
More
U9 Football Gp.1y (3 team) Southside
06 Apr
09:45
Cornelscourt
Geraldine P Moran
-
Ballyboden St Endas 1
TBC
More
U10 Football Gp.1X (3 team) All County
06 Apr
10:00
Deerpark
Kilmacud Crokes 2
-
Ballinteer St Johns 1
TBC
More
U10 Football Gp.1Y (3 team) All County
06 Apr
10:00
Porterstown
Castleknock 1
-
Na Fianna 1
TBC
More
U10 Football Gp.1Y (3 team) All County
06 Apr
10:00
St Annes 12a
Raheny 2
-
Lucan Sarsfields 1
TBC
More
U10 Football Gp.1Y (3 team) All County
06 Apr
10:00
Pc Ui Bhriain
Naomh Olaf 1
-
St Patricks D
TBC
More
U10 Football Gp.1Y (3 team) All County
06 Apr
10:00
Donnybrook Stadium
Ranelagh Gaels
-
Clontarf 2
TBC
More
U10 Football Gp.1Z (3 team) All County
06 Apr
10:00
Russell Park
St Brigids 2
-
Naomh Olaf 2
TBC
More
U10 Football Gp.1Z (3 team) All County
06 Apr
10:00
Ringsend Park
Clanna Gael Fontenoy
-
Cuala 2
TBC
More
U10 Football Gp.1Z (3 team) All County
06 Apr
10:00
Rathcoole Public Park
St Marys S
-
Na Fianna 2
TBC
More
U10 Football Gp.1Z (3 team) All County
06 Apr
10:00
Marlay Park
Ballinteer St Johns 2
-
Castleknock 2
TBC
More
U10 Football Gp.2 (2 team) Southside
06 Apr
10:00
Old Conna
Bray Emmets
-
Shankill
TBC
More
U11 Football Gp.1Y (3 team) All County
06 Apr
10:00
Tymon Park
St Judes 1
-
Thomas Davis
Home Referee
More
U11 Football Gp.1Y (3 team) All County
06 Apr
10:00
Pairc Mearnog
Naomh Mearnog 1
-
Trinity Gaels
Home Referee
More
U11 Football Gp.1Y (3 team) All County
06 Apr
10:00
Ballycullen
Ballyboden St Endas 2
-
Kilmacud Crokes 1
Home Referee
More
U11 Football Gp.2Y (2 team) All County
06 Apr
10:00
Shanganagh Park-Shankhill
Cuala 2
-
Crumlin
Home Referee
More
U11 Football Gp.2Y (2 team) All County
06 Apr
10:00
Community Centre
Round Towers C 2
-
Garda Westmanstown Gaels
Home Referee
More
U12 Football A Grading League Gp.1
06 Apr
10:00
Loreto Park
Ballinteer St Johns 1
-
St Judes 1
Ref: Templeogue Synge Street
More
U8 Football Gp.1X (3 team) Northside
06 Apr
10:00
Bye
Bye
-
Naomh Mearnog 1
TBC
More
U8 Football Gp.1X (3 team) Northside
06 Apr
10:00
St Annes 7
Raheny 1
-
Castleknock 1
TBC
More
U8 Football Gp.1X (3 team) Northside
06 Apr
10:00
PNU
St Vincents 1
-
St Brigids 1
TBC
More
U8 Football Gp.1X (3 team) Northside
06 Apr
10:00
Cloghran
Whitehall Colmcille 1
-
Fingallians 2
TBC
More
U8 Football Gp.1X (3 team) Northside
06 Apr
10:00
Malahide Castle
St Sylvesters 2
-
St Oliver Plunkett ER
TBC
More
U8 Football Gp.1X (3 team) Southside
06 Apr
10:00
Cherryfield
Ballyboden St Endas 3
-
Kilmacud Crokes 1
TBC
More
U8 Football Gp.1X (3 team) Southside
06 Apr
10:00
Bushy Park
Templeogue Synge Street 1
-
Kilmacud Crokes 4
TBC
More
U8 Football Gp.1X (3 team) Southside
06 Apr
10:00
Tymon Park
St Judes 3
-
Lucan Sarsfields 2
TBC
More
U8 Football Gp.1X (3 team) Southside
06 Apr
10:00
Bohernabreena
St Annes
-
Geraldine P Moran
TBC
More
U8 Football Gp.1X (3 team) Southside
06 Apr
10:00
Glenaulin Park
St Patricks P
-
Cuala 3
TBC
More
U8 Football Gp.1Y (3 team) Northside
06 Apr
10:00
Pairc Mearnog
Naomh Mearnog 2
-
St Patricks D 1
TBC
More
U8 Football Gp.1Y (3 team) Northside
06 Apr
10:00
Bremore Park
O Dwyers
-
Fingal Ravens
TBC
More
U8 Football Gp.1Y (3 team) Northside
06 Apr
10:00
Ridgewood
St Finians S
-
St Sylvesters 4
TBC
More
U8 Football Gp.1Y (3 team) Northside
06 Apr
10:00
Townparks
Skerries Harps
-
Fingallians 1
TBC
More
U8 Football Gp.1Y (3 team) Southside
06 Apr
10:00
Marlay Park
Ballinteer St Johns 3
-
Ranelagh Gaels
TBC
More
U8 Football Gp.1Y (3 team) Southside
06 Apr
10:00
Coolevin
Cabinteely
-
Thomas Davis
TBC
More
U8 Football Gp.1Y (3 team) Southside
06 Apr
10:00
Kingswood
St Kevins Killians
-
Lucan Sarsfields 1
TBC
More
U8 Football Gp.1Z (3 team) Southside
06 Apr
10:00
Stonebridge Road
Shankill
-
Cuala 1
TBC
More
U8 Football Gp.2 (2 team) Northside
06 Apr
10:00
Blunden Drive
O Tooles
-
Raheny 2
TBC
More
U8 Football Gp.2 (2 team) Northside
06 Apr
10:00
Bye
Bye
-
Beann Eadair
TBC
More
U8 Football Gp.2 (2 team) Northside
06 Apr
10:00
Somerton
Castleknock 3
-
Craobh Chiarain
TBC
More
U8 Football Gp.2 (2 team) Northside
06 Apr
10:00
Rush
St Maurs 1
-
St Brigids 2
TBC
More
U8 Football Gp.2 (2 team) Northside
06 Apr
10:00
Long Meadows
St Brendans
-
Naomh Barrog 2
TBC
More
U8 Football Gp.2 (2 team) Northside
06 Apr
10:00
St Margarets
St Margarets
-
Naomh Mearnog 3
TBC
More
U8 Football Gp.2 (2 team) Southside
06 Apr
10:00
Bye
Bye
-
St Marks
TBC
More
U8 Football Gp.2 (2 team) Southside
06 Apr
10:00
Bunting Road
St James Gaels An Caislean 1 Team Only
-
Garda Westmanstown Gaels
TBC
More
U8 Football Gp.3 (1 team) Northside
06 Apr
10:00
Drumnigh
Trinity Gaels 2
-
St Vincents 2
TBC
More
U8 Football Gp.3 (1 team) Northside
06 Apr
10:00
Bye
Bye
-
St Colmcille
TBC
More
U8 Football Gp.3 (1 team) Northside
06 Apr
10:00
Balgriffin
Innisfails
-
Starlights
TBC
More
U9 Football Gp.1X (3 team) Southside
06 Apr
10:00
Sancta Maria
Ballyboden St Endas 2
-
Ranelagh Gaels
TBC
More
U9 Football Gp.1X (3 team) Southside
06 Apr
10:00
VEC
Templeogue Synge Street 2
-
Cuala 2
TBC
More
U9 Football Gp.1X (3 team) Southside
06 Apr
10:00
Kiltipper Road
Thomas Davis
-
Clanna Gael Fontenoy
TBC
More
U9 Football Gp.1y (3 team) Southside
06 Apr
10:00
Thomastown
Cuala 1
-
Round Towers C
TBC
More
U9 Football Gp.2 (2 team) Northside
06 Apr
10:00
John Paul Park
Naomh Fionnbarra
-
Naomh Mearnog 2
TBC
More
U9 Football Gp.2 (2 team) Northside
06 Apr
10:00
Balkhill Road-Howth
Beann Eadair
-
Parnells
TBC
More
U10 Football Gp.1X (3 team) All County
06 Apr
10:15
St Davids
Clontarf 1
-
Templeogue Synge Street 2
TBC
More
U10 Football Gp.1Y (3 team) All County
06 Apr
10:30
Pairc de Burcha
Kilmacud Crokes 1
-
St Judes 2
TBC
More
U10 Football Gp.2y (2 team) Northside
06 Apr
10:30
Ellenfield
Whitehall Colmcille 2
-
Round Towers L
TBC
More
U8 Football Gp.1Y (3 team) Southside
06 Apr
10:30
Benildus College
Kilmacud Crokes 2
-
Templeogue Synge Street 2
TBC
More
U8 Football Gp.1Z (3 team) Southside
06 Apr
10:30
Pc Ui Bhriain
Naomh Olaf 1
-
Ballinteer St Johns 2
TBC
More
U11 Football Gp.2X (2 team) All County
06 Apr
10:45
Cornelscourt
Geraldine P Moran
-
St Patricks D
Home Referee
More
U8 Football Gp.1X (3 team) Northside
06 Apr
10:45
St Patricks College DCU
Na Fianna 3
-
St Sylvesters 1
TBC
More
U9 Football Gp.1X (3 team) Northside
06 Apr
10:45
Collinstown
Na Fianna 2
-
St Sylvesters 1
TBC
More
U9 Football Gp.1y (3 team) Southside
06 Apr
10:45
Stepaside
Kilmacud Crokes 2
-
Templeogue Synge Street 1
TBC
More
U10 Football Gp.1X (3 team) All County
06 Apr
11:00
St Annes 13
Naomh Barrog 1
-
St Judes 1
TBC
More
U10 Football Gp.1X (3 team) All County
06 Apr
11:00
Rush
St Maurs
-
St Peters
TBC
More
U10 Football Gp.1X (3 team) All County
06 Apr
11:00
Kiltipper Road
Thomas Davis 1
-
Fingallians
TBC
More
U10 Football Gp.1X (3 team) All County
06 Apr
11:00
Arthur Griffith Park
Lucan Sarsfields 2
-
Bye
TBC
More
U10 Football Gp.1X (3 team) All County
06 Apr
11:00
Donaghmede Park
Trinity Gaels
-
Ballyboden St Endas 2
TBC
More
U10 Football Gp.1X (3 team) All County
06 Apr
11:00
Pairc Mearnog
Naomh Mearnog 2
-
Good Counsel Liffey Gaels
TBC
More
U10 Football Gp.1Y (3 team) All County
06 Apr
11:00
Sancta Maria
Ballyboden St Endas 1
-
Whitehall Colmcille 1
TBC
More
U10 Football Gp.1Y (3 team) All County
06 Apr
11:00
Thomastown
Cuala 1
-
St Brigids 1
TBC
More
U10 Football Gp.1Y (3 team) All County
06 Apr
11:00
Bye
Bye
-
St Sylvesters 2
TBC
More
U10 Football Gp.1Y (3 team) All County
06 Apr
11:00
Johnstown Park
Ballymun Kickhams
-
St Oliver Plunkett ER
TBC
More
U10 Football Gp.1Z (3 team) All County
06 Apr
11:00
Pearse Park
Bye
-
St Vincents 1
TBC
More
U10 Football Gp.1Z (3 team) All County
06 Apr
11:00
VEC
Templeogue Synge Street 1
-
St Sylvesters 1
TBC
More
1
2
3
Next »
Upcoming
Fixture Information
vs
Search
Upcoming Fixtures